Las Vegase hasartmängutraat

Las Vegase hasartmängutraat LAS VEGAS, Nevada – Las Vegase mängutööstuses on paljud asjad valesti läinud ja uued kasiinod[…]

Las Vegase hasartmängutraat

LAS VEGAS, Nevada – Las Vegase mängutööstuses on paljud asjad valesti läinud ja uued kasiinod ei päästa kohalikku majandust praegusest majanduslangusest, ütles mänguanalüütik hiljutises kinnisvaraturu ümarlauaarutelus.

Tarbijatele kaotatud rikkus suurendas kasiinooperaatorite võlakoormust jackpotLikviidsus tühjenes ja projekte ei rahastatud ehituse algusest peale täielikult, ütles eelmisel nädalal Las Vegases asuva Union Gaming Groupi juht ja analüütik Grant Govertsen.

Kuna Las Vegase reisi maksumus ületas inflatsioonitempo suuresti, muutsid puhkusereisijad oma käitumist ja otsisid suurema väärtusega sihtkohti, ütles ta. See on nägu Las Vegase jaoks – linn, mis on oma maine ehitanud odavatele hotellitubadele ja tasuta puhvetitele.

Kuid Las Vegase riba atraktiivsus pole vähenenud, ütles Govertsen neljapäeval Colliers Internationali kolmanda kvartali ülevaatele. Kapitaliturud soojenevad ja laenuandjad räägivad veel kord projekti rahastamisest, ütles ta.

Wall Streetil pole mäng otsa. See pole üldse nii, ütles endine Deutsche Banki mänguanalüütik.

“Kui vaadata MGM-i (Mirage), siis ilmselgelt kasutatakse neid väga ära,” ütles ta. “Viska jaama (kasiino), Harrah (meelelahutus). Teoreetiliselt võivad nad pankrotti minna. CityCenteriga nad seda ei tee. Nad tegid refinantseerimise, aktsiate hüppelise tõusuga üsna head tööd. Nad kauplevad nüüd 12 dollariga mitte. neid tõesti ähvardab läbikukkumine. ”

Kas MGM Mirage’i ja muude mänguomaduste CityCenteri avamine võib viia Las Vegase majanduslangusest välja? Ei, ütles Govertsen.

“See on vastupidi,” ütles ta. “Videomängude taastamiseks on vaja majanduse taastumist. Esmalt peab taastumine toimuma. Seega on portfellid väga paindlikud.”

Hotellikorterite müük CityCenteris ületab tõenäoliselt Wall Streeti ootusi, mis on võrdsed nulliga, ütles ta. Palms sulgus Escrow’ga umbes 30 üksusel ja Govertsen ütles, et loodab näha CityCenteri samas väljaandes, kui see avab paari kuu jooksul 8,5 miljardi dollari suuruse projekti esimese etapi.

Praegused suundumused viitavad sellele, et Las Vegase turg stabiliseerub, ütles ta. Hõivatuse tase on arvatust parem ja broneerimisaknad laienevad. Külastajate arvu vähenemine ja mängude tulud ühtlustuvad.